Grafik dla instruktorów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

OFERTA TANECZNA !!!

Kolory kursów oznaczają kategorie wiekowe. NOWY NABÓR - kolor żółty

NOWE NABÓRY - ZAJĘCIA NA KTÓRE TRWAJĄ ZAPISY DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH
ZAJĘCIA GRUP KONTYNUACYJNYCH I POKAZOWAYCH DLA OSÓB Z POPRZEDNICH SEZONÓW

 

GRAFIK 2019 / 2020

PONIEDZIAŁEK NAZWA KURSU KARNET   PONIEDZIAŁEK NAZWA KURSU KARNET
16:30 - 17:30 Jazz dla dzieci 5-7 lat Agata   16:15 - 17:00  Od przedszkola do seniora  Ola
17:30 - 18:30 KONSTALACJE 
gr. jazzowa, pokazowa
Kasia   17:00 - 18:00  Taniec Tow. 7-12 lat gr. początkująca Ola
18:30 - 20:00 AS 2 taniec towarzyski
gr. sportowa
Adam   18:00 - 19:00 Nowoczesny & Cheer 7-12 lat
gr. kontynuacje
Magda
20:00 - 21:30 ASCETHIC  gr. jazzowa Pokazowa  2 x w tyg. Kasia   19:00 - 20:00 Modern Jazz młodzież
gr. początkująca
Kasia
        20:00 - 21:00 Taniec Towarzyski, dorośli
gr. kontynuajca
Adam
WTOREK NAZWA KURSU KARNET   WTOREK NAZWA KURSU KARNET
16:15 - 17:00 Hip-Hop Maluchy 4-6 lat  Adam   16:15 - 17:00  Balet 5-7l gr. początkująca Magda
17:00 - 18:00 MixZumba 7-12 lat
gr. kontynuacja
Adam   17:00 - 18:00   Nowoczesny & Cheer 7-12 lat
gr. początkująca
Magda
18:00 - 19:00

Atomówki & Mini AS
gr. pokazowa 

Adam   18:00 - 19:00 Latino solo dla Pań gr. początkująca Ola
19:00 - 20:30 Latino solo
gr. 1 zaawansowana
Adam   19:00 - 20:00

Dancehall Młodzięż

gr. poczatkująca

Angela
20:30 - 21:30 Taniec Towarzyski
gr. początkująca
Adam   20:00 - 21:00

Dancehall 14+ Młodzież
gr. kontynuacja

Angela
ŚRODA NAZWA KURSU KARNET   ŚRODA NAZWA KURSU KARNET
16:15 - 17:00 Balet dla dzieci 4+lat 
gr. kontynuacja I
Daria   16:00 - 17:00

Breakdance 7 - 12 lat
gr. początkująca 

Molo
17:00 - 18:00 Balet dla dzieci
gr. kontynuacja II
Daria   17:00 - 18:00 Hip - Hop, Street Dance 7-12lat gr. kontynuacja Molo
18:00 - 19:00 Cuban Mix dla Pań
gr. Początkująca
Mateusz   18:00 - 19:00  Hip-Hop, Street Dance 13-18l gr. początkująca Molo
19:00 - 20:00  Bachata Lady Styling
gr. kontynuacja 
Mateusz   19:00 - 20:00  Hip - Hop, Street Dance 13-18lat gr. kontynuacja Molo
20:00 - 21:00 Bachata w parach dla dorosłych
gr. początkująca
Mateusz   20:00 - 21:00 KIZOMBA w parach dla dorosłych gr. początkująca Iza
21:00 - 22:00 Salsa w parach  Mateusz        
CZWARTEK NAZWA KURSU KARNET   CZWARTEK NAZWA KURSU KARNET
16:15 - 17:00 Latino 3-4 lat gr. początkująca Ola   16:30 - 17:30 Jazz dzieci 8-12 lat gr. Początkująca Kasia
17:00 - 18:00

Atomówki i Mini AS
gr. pokazowa

Ola   17:00 - 18:00

KONSTALACJE gr. pokazowa

Kasia
18:00 - 19:00 ASCETHIC gr. pokazowa Kasia   18:00 - 19:00

Twerk 16+ młodzież i dorośli gr. początkująca

Angela 
19:00 - 20:30  Latino solo dla Pań gr. zaawansowana Adam   19:00 - 20:00

Twerk 16+ młodzież, dorośli gr. kontyuacyjna

Angela
20:30 - 22:00  Taniec Towarzyski 
gr. kontynuacja
Adam   20:00 - 21:00

Bachata dla par, dorośli gr. początkująca

Łukasz
PIĄTEK NAZWA KURSU KARNET   PIĄTEK NAZWA KURSU KARNET
  Lekcje indywidualne     16:15 - 17:15 Akrobatyka dzieci 7-12 lat  Daria
17:00 - 18:00      17:15 - 18:15 Hip - Hop 7 - 12 lat
gr. początkująca
Agnieszka
18:00 - 19:00     18:15 - 19:15 Hip - Hop 7 - 12 lat
gr. kontynuajca
Agnieszka
19:00 - 20:30

JOGA dla dorosłych
gr. podstawowa

Ola Matw   19:15 - 20:15

Latino solo dla Pań
gr. kontynuajca

Adam

20:30 - 21:30 Kurs tańca dla narzeczonych  Ola   20:30 - 21:30

Discofox, użytkowy dla par
gr. początkująca

Adam
SOBOTA NAZWA KURSU KARNET   SOBOTA

NAZWA KURSU

KARNET
10:00 - 11:00 Zumba dla Pań Weronika         
11:00 - 12:00 Aerobic dla Pań Emilia    11:00 - 12:00  Disco Mix 4-6lat  Emilia
12:00 - 13:00  Streaching dla Pań  Emilia    12:00 - 13:00 Disco Mix 7 -12 lat  Emilia

 W związku z rozpocząciem nowego sezonu, przedstawiamy nowy grafik zajęć. Wyjaśniamy, iż kilka grup z poprzedniego sezonu zostały połączone by utrzymać rozwój grup kontynuacyjnych i pokazowych. 

Z poprzedniego sezonu grupa:

  • Taniec Towarzyski dla dzieci gr. początkująca z PN. 16:45- 17:45 ---> została połączona do grupy MixZumba gr. kontynuacja WT 17:00 - 18:00
  • Contemporary Jazz Młodzież gr. pocz. PN. 16:30 - 17:30 ----> została połączona do grupy ASCETHIC PN 20:00 - 21:30 i CZ. 18:00 - 19:00
  • Contemporary Jazz Młodzież gr. kontynuajca PN. 18:45 - 20:00 ----> została połączona do grupy ASCETHIC PN 20:00 - 21:30 i CZ. 18:00 - 19:00
  •  Jazz dzieci gr. pocz z CZ. 16:30 - 17:30 ----> została połączona do gr. KONSTALACJE PN. 17:30 - 18:30 i CZ. 17:00 - 18:00 
  • ATOMÓWKI I MINI AS - zostały połączone w jedną grupę by stworzyć dużą grupę pokazową, zajęcia dwa razy w tygodniu
  • Dancehall i Twerk - dziewiczyny z poprzedniego roku będą w grupie kontynuacyjnej, natomiast dla nowych osób powstaną grupy początkujące
  •  Balet dzieci z grupy początkującej przechodzą do kontynacji na 17:15 - 18:00