Pierwszy Taniec, Kurs tańca dla narzeczonych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Wychodząc zapotrzebowaniu przygotowaniu par narzeczeńskich na ich najważniejszy taniec życia czyli Pierwszy Taniec podczas ich wesela, zapraszamy pary do nauki tańca na naszysz zajęciach.

Mamy w ofercie kurs grupowy który odbywa się zawsze w wyznaczony dzień,regularnie przez kilka miesięcy. Akltualnie grupa funkcjonować będzie w poniedziałki od 20:00 do 21:00, koszt kursu 85 zł od osoby za karnet na cztery zajęcia. Podczas kursu pary będą mieć mozliwość nauczyć się choreografii na ich Pierwszy Taniec z bardzo eleganckiego i prostego tańca jakim jest walc angileski. Dodatkowo pary nauczą się również prostych kroków z walczyka czyli walca wiedeńskiego oraz takich tańca użytkowego discofox, kótry idelanie przyda się do każdego rodzaju muzyki, będzie również nauka kroków samby oraz chachy, które również można praktycznie wykorzystać podczas zabawy weselnej.

Pary, które mają nieregularny tryb pracy mogą skorzystać z oferty prywatych lekcji indywidualnych, na których program nauki jest już dostosowany dokładnie pod parę.

Koszt lekcji idywidualnej to 90 zł od pary za 45 minut zajęc. Natomiast pakiet czterech lekcji to koszt 340 zł.

Kontakt do instruktorów 506785852, 603292080 na recepcję 323210037

Adres email: szendzielorz@poczta.fm